Broneerige oma aastalõpu ja jõulupidude jumestus juba täna!

Aastalõpu peod lähenevad. Broneeri jumestuse aeg juba täna!

Kui õhk muutub kargeks, teame, et aastalõpu pidustused on kohe ukse ees. Jõulud ja uusaasta on aeg, mil soovime särada nii seest kui väljast. See on aeg, mil iga detail loeb, alates pidulikust riietusest kuni kauni jumestuseni.

Kogemus näitab, et novembri ja detsembri jumestusajad täituvad kiiresti ja nii ka see aasta. Et vältida viimase hetke saginat ja pettumust, mõtle oma iluplaanidele juba varakult ja broneeri aeg varakult. Miks mitte juba täna :)

Miks planeerida ette?

  • Kindlustunne: Teades, et aeg jumestuseks on broneeritud, on üks asi vähem muretseda.
  • Paindlikkus: Varajane broneerimine annab võimaluse valida leida sobivaim aeg.
  • No stress: Vältige stressi, mis kaasneb viimase hetke ajaotsingutega, kui jumestajate kalendrid on juba täis.

Aastalõpu pidustused on aeg, mil soovime end tunda erilisena ja särada. 
Saada päring SIIT või helista +37256474747 ja leiame sulle jumestuseks sobiva aja. Ära lase kiirel hooajal end üllatada – planeeri ette ja sära!

Uued tulijad töölaual

Carlotte Tillbury Glowgasm Palette - superilusad, siidjad highlighterid näole ja silmadele. Paletis ka juba ammune lemmik bronzer, mis on lihtsalt nii õige toon ja sobib kõigile.

Shik veekindlad silmapliiatsid - kaks lemmiktooni on Muse ja Twinkle. Mõlemad on väga püsivad, mõnusalt pehmed ja lihtsalt hajutatavad. Ammune lemmik, mis kipub ruttu otsa saama on Charlotte Tillbury huulepliiats toonis Pillow Talk.

Mai 2019.

 
 
 
 
 
 

Meigikäsnade virvarr

Sõrmed ajavad jumestuskreemi näole kandes asja ära küll, kuid hea meigikäsna abil lood kindlasti kvaliteetsema meigipõhja.

 
 
 
 
 
 
2
 
 
 
 
 
 

Artikkel ilmus Naistelehes 15. augustil 2018. Autor: Merle Luik, foto: Kalev Lilleorg

Meigikäsn on moeka naise kosmeetikakotis üks olulisemaid jumestusvahendeid ja tänapäeval on neid üsna lai valik. Levinumad on suurt edu saavutanud tilgakujulised beautyblender'id, aga olemas on ka silikoonist , sõrme otsa torgatavaid, eri kuju ning suurusega lateksist ja  lateksivabu meigikäsni. Mida selle virvarri seast enesele sobiliku otsimisel silmas pidada? Nõu annab omanimelise meigistuudio jumestuskunstik Karin Tigane.

SOBIB VAAT ET KÕIGEKS

Meigikäsna abil saab lihtsalt ja kiiresti näole kanda ja hajutada nii paksema koostisega kui vedelamat sorti jumestuskreeme, vajadusel aga ka peitepulka, kreemjat põsepuna ning kreemjaid highlightereid. Muidugi on jumestuskreemi võimalik näole kanda ka sõrmedega, kuid käsnaga toimetad kiiremini ja saad kindlasti ühtlasema jume, kui sõrmeotstega kreemi hajutades.

Karin ütleb, et põhimõtteliselt teevad kõik müügil olevad meigisvammid oma töö ära ja sobiv toode võib maksta nii paar kui ka paarkümmend eurot. Valik on lai ja igaüks leiab vastavalt kujule, materjalile või hinnaklassile kvaliteetse svammi. Oleneb, mida parajasti olulisimaks peetakse. "Kindlat soovitust ühe või teise eelistamiseks anda ei saa, sest see õige selgub katsetades-proovides," sõnab meigikunstnik. Mõningaid näpunäiteid peaksid aga valikul siiski arvestama.

 Väga populaarse tilgakujulise beautyblender'i edu kommenteerides märgib Karin, et seda on mugav kasutada just kuju tõttu – peenema otsaga pääseb kenasti ligi ka raskematele kohtadele, näiteks ninaümbrusele ja silmaalusetele. Samas on mõni käsn beautyblender'iga võrreldes kujult väiksem ja mahub mugavamalt meigikotti. Pisemat toodet tasubki eelistada neil, kes meikimisvahendeid sageli kaasas kannavad.

SILIKOONIST VÕI LATEKSIST?

Karini sõnul on klassikalised meigikäsnad kolmnurkse kujuga. Need on tavaliselt lateksist või vastupidi -lateksivabad. Jumestuskreemi hajutamisel teevad mõlemad oma töö kenasti ära, kuid lateksivabad käsnad imavad vähem toodet. Lateksist käsnad koguvad aga endasse rohkem baktereid ja põhjustavad tihedamini allergiaid.

  Et silikoonist meigikäsnad ei ima peaaegu üldse jumestustoodet, on neid mugavam puhastada. Ühtlasi mahuvad peenema kujuga silikoonist svammid paremini meigikotti.

HOIA PUHTUST AU SEES

Meigikäsna eest tuleb korralikult hoolt kanda. Pese see pärast igat kasutuskorda puhtaks. Väike kogus jumestuskreemi poeb nii lateksist kui ka lateksivaba käsna sisse peitu ja kui seda välja ei pesta, hakkavad bakterid üsna hoogsalt vohama. Nii võidki varsti peeglisse vaadates avastada, et näole on tekkinud ebameeldivad vistrikud. Hästi hooldatud meigikäsn peab aga päris kaua vastu ja näonahk on bakterite ning vistrike eest kaitstud.

 Käsna võid pesta tavalise seebi või spetsiaalse meigipintslite puhastusseebiga. Silikoonist meigikäsna puhul piisab kergest seebitamisest ja veega loputamisest. Erandkorras võid selle ka meigieemalduslapikesega üle hõõruda. Lateksist ja lateksivabade käsnade puhastamisele ja hõõrumisele kulub kriipsuke enam aega ja niiske lapiga neid päris puhtaks ei saa.

 Kui näed aga, et käsn hakkab lagunema, muudab kuju või värvi, on õige aeg see välja vahetada.

KASUTA MEIGIKÄSNA ÕIGESTI!

  • Ära kanna jumestuskreemi otse käsnale, vaid esmalt käeseljale. Seejärel tupsuta käsnale. Nii kulub toodet vähem ja jumestuskreem saavutab kehasoojusega kokku puutudes õige konsistentsi.
  • Jumestuskreemi peale kandes jälgi, et teeksid seda tupsutavate liigutustega. Siis jääb meigipõhi tunduvalt ühtlasem ja veatum kui hõõrudes.
  • Kasuta käsna lamedat poolt jumestuskreemi ühtlustamiseks.
  • Käsna ümara poolega saad iluvigu katta, hajutada ja üle tupsutada.
  • Terav ots on raskesti ligipääsetavate piirkondade (ninaümbrus, silmaalused) katmiseks ja hajutamiseks.
  • Suuremat osa tänapäevastest meigikäsnadest saab kasutada niiskelt- nii jääb tulemus nahal ühtlasem ja toodet kulub vähem.
  • Kuiv svamm on abiks ka puudri pealekandmisel.

 

 
 
 

Ajakiri Mood küsis minu lemmik ilutoodet.

Midagi ei ole parata, mul on neid rohkem kui üks. Loe artiklit SIIT

16.05.2018

Anne & stiil

 
 
1

Septembrikuu Anne & Stiilis räägin oma esimesest kokkupuutest meigimaailmaga. Tutvus algas juba lapsepõlves ja kasvas edasi suureks armastuseks ja kireks :)

 

September 2017.