Päevameik

Enamik naistest meigib end igapäevaselt selleks, et peita naha ebaühtlused ja tunduda värskem.
Nii päevameigi, kui hea meigi aluseks üldiselt on täiuslik põhi. Päevameigis kasutatakse enamasti klassikalises mõttes neutraalseid toone, mis täiustavad välimust ja toovad esile tema loomuliku ilu. Samas neutraalsete toonide kõrval erksavärviline huulepulk võib anda täpi “i” peal.

Õhtumeik

Hea tulemuse aluseks on täiuslik põhi. Erinevus päevameigist algab nöo modelleerimisest. Täiendavalt näo kontuuride tugevam esiletoomine ja tugevamad värvitoonid. Värvi ei tasu karta, ei silmadel ega huultel. Loomulikult dikteerib lõpptulemuse ürituse stiil ja arvestada tuleb nii riietuse, kui aksessuaaridega.

Pulmameik

Hea tulemuse aluseks on piisav ettevalmistus. Et oleks võimalik piisava ajavaruga läbi rääkida pruudi ootused, igapäevane meigistiil ja loomulikult riietus ning aksessuaarid. Nii tähtsal päeval ei saa ükski detail selguda viimasel hetkel või kohapeal. Seepärast soovitan alati teha ka proovimeigi, et oleks üksteise mõistmine ka reaalsuses läbiproovitud. Pruudimeik on erinev nii päeva- kui ka õhtumeigist.  Tulemus peab olema loomulik, särav, püsiv, maksimaalselt rõhutama loomulikku ilu. Samas olema piisavalt väljendusrikas, et fotodel ükski detail kaduma ei läheks.

Fotomeik

Fotomeik on sarnane õhtumeigile. Tugevad toonid, julged värvid ja eriline rõhk näo modelleerimisel. Värvide valikul peab aga arvestama asjaoluga, et foto võib moonutada värve. Lisaks “sööb” foto arvestuslikult 50% meigist ära.

Jumestuskoolitused

Koolitus võib olla nii individuaalne kui väiksemale grupile.
Mõlemal puhul võib koolitus keskenduda ühele või mitmele meigistiilile. Ajaline kulu, kui sisuline ülesehitus sõltubki konkreetsetest kliendi soovidest. Suure osa koolitusest moodustab praktiline osa, mille käigus selgitan jumestuse erinevaid etappe ja annan nõu toonide ja toodete osas.

 Töid teostan

Kodustuudios Rahumäel, ilusalongides kesklinnas, kliendi soovitud asukohas.

 Telefon

+37256474747